K-Lite Codec Pack 17.8.5 Mega کدک صوتی و تصویری

دانلود K-Lite Codec Pack
دانلود K-Lite Codec Pack مجموعه ای از کدک های صوتی و تصویری می باشد، که امکان پخش انواع فرمت های چندرسانه ای که ویندوز قادر به پخش آنها نیست را برای شما فراهم می کند. با استفاده از این مجموعه،‌ پلیرهای مختلف امکان پخش فرمت هایی که از آن پشتیبانی نمی شود را پیدا می کنند. در داخل فایل نصب این مجموعه، علاوه بر کدک های مختلف، نرم افزار Media Player Classic Home Cinema نیز قرار داده شده است. یعنی می توان این مجموعه را هم کدک نامید هم یک پلیر. البته امکان تعیین اینکه Media Player Classic Home Cinema در هنگام نصب مجموعه، نصب گردد وجود دارد. ولی نکته ای که وجود دارد این است که، در برخی مواقع نسخه آزمایی Media Player Classic Home Cinema در داخل مجموعه قرار می گیرد و بهتر است تیک نصب این پلیر را هنگام نصب مجموعه بردارید. کی-لایت کدک پک با نسخه های مختلف ویندوز سازگار می باشد و تفاوتی ندارد شما از کدام نسخه ویندوز استفاده می کنید.

 

برخی از امکانات نرم افزار K-Lite Codec Pack

  • اضافه کردن کدک های متعدد به پلیرها(جهت پخش انواع فرمت های صوتی و تصویری)
  • به روز بودن Codecها
  • امکان نصب نرم افزار Media Player Classic Home Cinema همراه با مجموعه(در صورت نیاز)
  • سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
  • کاملا رایگان و بدون محدودیت
  • و…

 

نکات:

– مجموعه K-Lite Codec Pack در چهار نسخه مختلف یعنی Basic, Standard, Full و Mega منتشر می شود، که کامل ترین نسخه، نسخه Mega می باشد. ما همواره کامل ترین نسخه یعنی Mega را برای دانلود قرار خواهیم داد.

– همانطور که عنوان شد بهتر است تیک مروبوط به نصب پلیر Media Player Classic Home Cinema را هنگام نصب مجموعه بردارید. ما همواره آخرین نسخه پلیر Media Player Classic Home Cinema را به صورت جداگانه در پست مربوط به خودش قرار می دهیم. شما می توانید این پلیر محبوب را از اینجا دانلود و نصب نمایید.

 

____________________________________________________

مشاهده دیگر نرم افزارهای این دسته بندی

سایت سازنده

نقد کاربر
5 (1 رای)