Java SE Runtime Environment 10.0.2 موتور اجرایی جاوا

دانلود Java SE Runtime
دانلود Java SE Runtime موتور اجرایی جاوا می باشد که این امکان را به شما می دهد تا نرم افزارهایی که با زبان جاوا نوشته شده اند را اجرا نمایید. برای تولید نرم افزار، زبان های مختلفی وجود دارد. یکی از این زبان ها جاوا می باشد. اگر شما نرم افزاری را روی سیستم خود نصب کرده باشید که با زبان جاوا نوشته شده باشد، امکان دارد هنگام نصب نرم افزار پیش نیاز آن یعنی همین موتور جاوا همراه نرم افزار نصب نشود و توسعه دهندگان نرم افزار مربوطه، این ابزار را در فایل نصب قرار نداده باشند. در این صورت برای اینکه بتوانید نرم افزار مربوطه را اجرا کنید، باید موتور اجرایی زبان جاوا یعنی Java SE Runtime را روی سیستم خود نصب کنید. همچنین سایت هایی که بر پایه زبان جاوا طراحی شده اند، برای نمایش نیاز به نصب بودن این ابزار یعنی جاوا اس ای ران تایم روی سیستم شما دارند. Java SE Runtime مانند بسته Microsoft .NET Framework می باشد که برای اجرای برنامه های نوشته شده با زبان های تکنولوژی NET.، نیاز است روی سیستم نصب شود.

 

برخی از امکانات Java SE Runtime

  • اجرای برنامه هایی که با زبان جاوا نوشته شده اند
  • اضافه کردن پلاگین جاوا به مرورگرهای نصب شده روی سیستم(جهت مشاهده سایت های طراحی شده با زبان جاوا)
  • حجم مناسب
  • سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
  • کاملا رایگان و بدون محدودیت
  • و…

 

نکات:

– امکان اجرای نرم‌افزارهایی که با زبان جاوا برای موبایل نوشته شده اند با Java SE Runtime وجود ندارد. برای اجرای اینگونه برنامه ها باید از شبیه سازهایی مانند Sun Java Wireless Toolkit for CLDC استفاده نمایید.

– ابتدا کلیه مرورگرهای مورد نیاز خود را نصب، سپس این ابزار را نصب نمایید.

– بعد از نصب این ابزار، بهتر است بروزرسان آن را غیرفعال کنید. برای این کار باید Java Platform SE Auto Updater را از Startup ویندوز حذف نمایید.

 

____________________________________________________

مشاهده دیگر نرم افزارهای این دسته بندی

سایت سازنده

نقد کاربر
4 (1 رای)